Tak mogłabym mieszkać

 

Choć przyszedł nowy rok moje marzenia wciąż pozostają stare, nieco zakurzone i  odłożone na później. Krakowskie mieszkanie jeszcze w surowym stanie czeka  cierpliwie. Odwiedziliśmy je niedawno podczas bożonarodzeniowego pobytu w Polsce. Oboje bardzo chcielibyśmy je urządzić, ale los zaprowadził nas do odległej Francji i nasze plany dotyczące własnej kuchni i wygodnej sypialni leniwie czekają na swoją realizację. Nie oznacz to, że nie zastanawiamy się jak  urządzić  wszystkie puste pokoje, ba!  czasem nawet się kłócimy o wirtualny układ mebli czy materiał, z którego będzie zrobiona podłoga ;) Jestem bardzo ciekawa co powiecie na dzisiejszy post, który odpowiada moim przyszłym oczekiwaniom. Lubię starocie, przedmioty z duszą, ale kocham także styl industrialny, beton, cegły, drewno, otwarte przestrzenie i surowość, gdzieniegdzie przełamaną jakimś przytulnym akcentem. Poniższe wnętrza w jakimś stopniu spełniają moje kryteria. Właśnie tak mogłabym mieszkać :) Vintage z industrialnymi dodatkami to piękne połączenie. Co o nim myślicie ;)?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródła:

livingagency.com

homedit.com

7 komentarzy

 • Marta

  Piękne wnętrza. Uwielbiam biel:)
  Pozdrawiam serdecznie!
  Marta

  Marta sobota, 10 styczeń 2015 14:56 Link do komentarza
 • Paula

  Piękne, jasne i inspirujące wnętrza :)

  Paula niedziela, 11 styczeń 2015 16:52 Link do komentarza
 • Pastelowa Kropka

  Sama nie wiem kiedy ją tak polubiłam, kiedyś nawet nie chciałam słyszeć o białych ścianach ;)
  Pozdrawiam :)
  Pastelowa Kropka

  Pastelowa Kropka poniedziałek, 12 styczeń 2015 13:50 Link do komentarza
 • Pastelowa Kropka

  I jeszcze to piękno okno między kuchnią a salonem ;)
  Pozdrawiam
  Pastelowa Kropka

  Pastelowa Kropka poniedziałek, 12 styczeń 2015 13:53 Link do komentarza
 • anka z szefrolet

  Na pocieszenie pamiętaj, że samo projektowanie i wymyślanie przyszłej aranżacji to połowa przyjemności. Przynajmniej dla mnie ;) nawet miesiąc po kupieniu nowych mebli już lubię myśleć, jak jeszcze dałoby się urządzić pokój. A industrialne aranżacje są super, podobnie jak biel, ale trzeba uważać, żeby nie okazały się zbyt chłodne, czasem trudno ocieplić wizualnie takie wnętrze.

  anka z szefrolet poniedziałek, 16 luty 2015 13:35 Link do komentarza
 • helena

  Wygląda to ogólnie bardzo fajnie, ale mam kilka zastrzeżeń. Przede wszystkim te poroża. Są dla mnie okropne i nie tylko te konkretne, ale wszystkie. Nie rozumiem, jak mogą się komuś podobać, no ale to jest tylko moje zdanie.
  Inna sprawa to to, że u siebie jakoś zawsze staram się ukrywać elementy uszkodzone czy zniszczone, a na blogach coraz częściej widzę, że eksponuje się takie niedoskonałości. I tu też, choćby te podrdzewiałe lampy. Nie mówię, że jest to złe czy brzydkie, wręcz przeciwnie, bo moim zdaniem ma swój urok i nadaje charakteru, ale jakoś trudno byłoby mi się przekonać do tego, żeby specjalnie szukać takich przedmiotów.

  helena wtorek, 17 luty 2015 14:36 Link do komentarza
 • Pastelowa Kropka

  Tak mogłabym mieszkać.... poza wszystkimi porożami, są tutaj zbędne i nic dobrego nie wnoszą. Cała reszta jest ujmująca :)

  Pastelowa Kropka niedziela, 08 marzec 2015 20:21 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Współpraca

zBLOGowani.pl                      wkreceniwdom.com.pl