"Zjedz coś dziecko"...

Ostatni post wyszedł spod kontroli i został opublikowany przedwcześnie i pomieszany, za co Was przepraszam, jednak ubiegły tydzień był dla mnie bardzo trudny i nie zaglądałam na blog pozostawiając go na samemu sobie.

 Szczerze powiedziawszy dziś po raz pierwszy brakuje mi słów, brakuje mi również odwagi. Nie wiem, naprawdę nie wiem jakimi słowami opisać coś co rozrywa serce na tysiąc jeden kawałków potłuczonego szkła. Napiszę, więc to co jest nieuchronną i nieodwracalną prawdą. W ubiegłą niedzielę odeszła najcudowniejsza babcia na świecie, moja babcia Lidzia. Nigdy nie zapomnę pogody jej piwnych źrenic, świeciło w nich słońce. Nie mogłabym dalej blogować nie wspominając o babci. Nigdy już nie usłyszę. "Dziecko zjedź coś", ale te słowa na zawsze pozostaną w moje pamięci, tak jak słodkie z nią chwile.

6 komentarzy

 • Ola

  "Można odejść na zawsze, by stale być blisko"...
  Ściskam Cię serdecznie!

  Ola niedziela, 08 maj 2016 12:01 Link do komentarza
 • Natalia K

  Kochana, jestem z Tobą i ściskam Cię mocno. Babcia na pewno patrzy na Ciebie z góry i cieszy się, jaką ma kochaną wnuczkę!

  Natalia K niedziela, 08 maj 2016 19:49 Link do komentarza
 • Anna K. inspiracjewmm

  Droga Dominiko przytulam mocą i bardzo współczuję. Twoja kochana babcia zawsze będzie przy Tobie, chociaż odeszła do innego, może lepszego świata.
  Trzymaj się, pozdrawiam cieplutko !

  Anna K. inspiracjewmm poniedziałek, 09 maj 2016 15:41 Link do komentarza
 • domowo158

  Wierzę w to, że ludzie żyją tak długo jak trwa o nich pamięć. Oczywiście prawdą jest że wolelibyśmy mieć ich przy sobie. Trzymaj się mocno :*

  domowo158 wtorek, 10 maj 2016 13:37 Link do komentarza
 • Marta

  Dominiko! Bardzo mi przykro z powodu Twojej wielkiej straty, znam ten ogromny ból- pożegnałam moją ukochaną Babcię Alicję dwa lata temu w maju. Ściskam serdecznie!!

  Marta czwartek, 12 maj 2016 15:44 Link do komentarza
 • Marta

  Moje kondolencje. Przykro mi :(
  Pozdrawiam, Marta

  Marta niedziela, 15 maj 2016 20:02 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Współpraca

zBLOGowani.pl                      wkreceniwdom.com.pl